AUTO - CZĘŚCI
Zadbaj o swoje auto na wiosnę!
świadczymy usługi napełniania
i odgrzybiania klimatyzacji
telefon 32 321 96 48
ul. Świerklańska 91B
44-264 Jankowice
sklep@carexauto.pl
Zapraszamy także do naszego warsztatu! Zadzwoń, umów się - a części które u nas kupisz założymy na miejscu w Twoim samochodzie.
O nasUsługiKlimatyzacjeAsortymentPromocjeKontakt
Informacje o CAREX - najtańszym sklepie w okolicy

Carex Auto-Części to prężnie rozwijający się sklep z częściami samochodowymi oraz tzw. szybki serwis w którym klient może wykonać podstawowe naprawy i wymiany. Doświadczony i kompetentny personel służy pomocą i radą.

Specjalizujemy się głównie w markach koncernu VW (VW, Audi, Seat, Skoda), koncernu PSA (Renault, Citroen), Ford, Opel. Nie oznacza to iż właściciele pozostałych marek nie wyjdą z naszej firmy zadowoleni. Dla nich na stanie posiadamy podstawowe elementy układu hamulcowego, filtry oraz oleje a dzięki współpracy z czołowymi dostawcami szybko i sprawnie jesteśmy w stanie dostarczyć części zgodnej z wymaganiami Klienta.

Dzięki temu, iż jesteśmy Oficjalnym Partnerem firmy Navisoft (producenta systemu monitoringu pojazdów) na miejscu udzielamy informacji, załatwiamy formalności, montujemy oraz serwisujemy urządzenia do monitoringu GPS.

FHU Carex bierze udział i posiada certyfikat programu Rzetelna Firma.

Zapraszamy do działu Promocje - Aktualnie proponujemy w najlepszych cenach Oleje silnikowe wiodących producentów oraz Akumulatory Bosch!